Про рух дітей

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ. №1 НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ №
21.06.2018
Про випуск учнів 11 класу із загальноосвітньої школи

Згідно Положення «Про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти», затвердженому наказом МОН № 1547 від 30.12.2014, Листа Міністерства освіти і науки України від 31.01.2018р. р. № 1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти», наказу МОН № 306 від 17.03.2015р. «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», на підставі рішення педради (протокол № 12 від 22 червня 2018 р),
НАКАЗУЮ:
1. Вважати учнів 11 класу в кількості 29 такими, що закінчили ІІІ ступінь загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.
2. За відмінні успіхи в навчанні видати атестат про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою і нагородити золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» Єліну Олександру Андріївну
3. Видати атестати про здобуття повної загальної середньої освіти за таким списком:
1. Березіна Яна Євгеніївна
2. Бойко Юліана Вікторівна
3. Бондар Володимир Вадимович
4. Брусенська Вікторія Валеріївна
5. Василенко Софія Михайлівна
6. Васильєв Максим Дмитрович
7. Вялов Даниїл Сергійович
8. Вялова Єлизавета Сергіївна
9. Горбач Дмитро Володимирович
10. Знаменський Іван Олександрович
11. Іванченко Владислав Владиславович
12. Козлова Аліна Павлівна
13. Конопацька Анастасія Павлівна
14. Крамаренко Владислав Олександрович
15. Краснобородько Марія Сергіївна
16. Лазарева Єлизавета Едуардівна
17. Лакунін Микита Дмитрович
18. Максимова Анастасія Євгеніївна
19. Матієнко Єлизавета Сергіївна
20. Михайленко Максим Віталійович
21. Мотчаний Данило Миколайович
22. Новицька Анастасія Віталіївна
23. Осіння Ольга Сергіївна
24. Павлівська Катерина Віталіївна
25. Пєстов Віктор Михайлович
26. Серьодкіна Олександра Павлівна
27. Стрельцов Микита Сергійович
28. Федотова Аліса Олександрівна

4. Нагородити Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні окремих предметів наступних учнів:
1) Єліну Олександру Андріївну з української мови, географії, французької мови, фізичного виховання
2) Стрельцова Микиту Сергійовича з технологій
3) Васильєва Максима Дмитровича з фізичної культури
4) Знаменського Івана Олександровича з фізичної культури
5) Іванченко Владислава Владиславовича з фізичної культури
6) Пєстова Віктора Михайловича з історії
7) Мотчаного Данилу Миколайовича з фізичної культури

5. За активну роботу в органах учнівського врядування школи оголосити подяку учням за таким списком:
1) Бойко Юліана Вікторівна
2) Бондар Володимир Вадимович
3) Васильєв Максим Дмитрович
4) Горбач Дмитро Володимирович
5) Знаменський Іван Олександрович
6) Єліна Олександра Андріївна
7) Крамаренко Владислав Олександрович
8) Краснобородько Марія Сергіївна
9) Новицька Анастасія Віталіївна
10) Осіння Ольга Сергіївна
11) Павлівська Катерина Віталіївна
12) Лазарева Єлизавета Едуардівна
6. За активну участь у житті класу і школи оголосити подяку батькам:
1. Панаховій Юлії Володимирівні
2. Бондар Анжелі Володимирівні
3. Бойко Вікторії Іванівні
4. Брусенській Тетяні Миколаївні, Брусенському Валерію Павловичу
5. Васильєвій Людмилі Миколаївні
6. Василенко Ірині Анатоліївні
7. Вяловій Нелі Іванівні
8. Горбач Ларисі Петрівні
9. Єліній Надії Костянтинівні
10. Знаменській Олені Юріївні , Знаменському Олександру В’ячеславовичу
11. Іванченко Ірині Миколаївні
12. Козловій Олені Василівні
13. Конопацькому Павлу Михайловичу
14. Крамаренко Тетяні Олександрівні
15. Краснобородько Марині Михайлівні
16. Калашян Розі Агабенівні
17. Лакуніній Жанні Валеріївні, Лакуніну Дмитру Ельвіровичу
18. Матієнко Тетяні Олексіївні
19. Мотчаному Миколі Івановичу
20. Бойчук Оксані Леонідівні
21. Новицькій Олені Михайлівні
22. Осінній Ірині Анатоліївні
23. Павлівській Наталії Володимирівні
24. Пєстовій Олені Вікторівні
25. Серьодкіній Ніні Михайлівні
26. Стрельцовій Ірині Леонідівні
27. Федотовій Юлії Євгеніївні
7. За сумлінну працю, успіхи у вихованні молоді оголосити подяку класному керівникові Лисенко Тетяні Тимофіївні.
Директор школи О.М.Зуйко

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ. № 1 НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ № 156
31.05.2018р.
Про зарахування до 1-х класів у 2018 – 2019 навчальному році

Згідно наказу МОНУ № 367 від 16.04.2018 р. «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на підставі поданих заяв батьків,

НАКАЗУЮ:
1.Зарахувати з 31.05.2018 року до 1-А класу учнів за таким списком:

  1. Аббасов Еміль Сабір-огли
  2. Алімов Дмитро Денисович
  3. Бутинець Марк Сергійович
  4. Васюк Іван Антонович
  5. Галушко Лук’ян Миколайович
  6. Грамм Нікіта Романович
  7. Дубас Варвара Михайлівна
  8. Жарова Таїсія Володимирівна
  9. Заноха Марія Антонівна
  10. Ігнатьєв Андрій Денисович
  11. Ковальов Дмитро Миколайович
  12. Кириченко Тимофій Олексійович
  13. КоваленкоПоліна Олексіївна
  14. Кузнецов Олександр Ярославович
  15. Мотчаний Родіон Миколайович
  16. Новосельцева Яна Святославівна
  17. Плахіна Єлизавета Олексіївна
  18. Плющай Іван Григорович
  19. Спіжевський Тимофій Олександрович
  20. Ткачик Глєб Сергійович
  21. Шевченко Ангеліна Андріївна
  22. Шемігон Євгенія Борисівна
  23. Юрченко Злата Олександрівна
  24. Яворська Софія Андріївна
  25. Якимович Богдан Андрійович
  1. Зарахувати з 31.05.2018 року до 1-Б класу учнів за таким списком:
  1. Бабій Єлісей Сергійович
  2. Борідко Андрій Вікторович
  3. Василенко Серафима Анатоліївна
  4. Власенко Марк Ігорович
  5. Геращенко Роман Олександрович
  6. Гончаренко Варвара Сергіївна
  7. Данильчук Єлизавета Максимівна
  8. Данильчук Микита Віталійович
  9. Дяченко Ксенія Костантинівна
  10. Жабін Тихон Сергійович
  11. Карпік Дмитро Андрійович
  12. Карташова Надія Олексіївна
  13. Кравченко Анастасія Сергіївна
  14. Левчик Нікіта Михайлович
  15. Лига Тимофій Олександрович
  16. Макортет Дмитро Валерійович
  17. Мітін Дмитро Олегович
  18. Норіцина Поліна Денисівна
  19. Олімпієв Давид Анатолійович
  20. Пилипович Альона Ігорівна
  21. Пономаренко Олексій Євгенович
  22. Сиркіна Софія Володимирівна
  23. Стешенко Владислава Дмитрівна
  24. Сушков Фелікс Олегович
  25. Червенко Марія Степанівна
  26. Черняк Денис Андрійович
  27. Юхименко Олексій Сергійович
  28. Якушенко Олена Олександрівна

Зарахувати з 31.05.2018 року до 1-В класу учнів за таким списком:

      1. Афанасьєва Вікторія Володимирівна
      2. Бистрай Віра Сергіївна
      3. Глущенко Олександр Миколайович
      4. Голер Ксенія Ігорівна
      5. Гринюк Герман Андрійович
      6. Громов Марко Олександрович
      7. Захаров Єфімій Олексійович
      8. Захаров Максим Дмитрович
      9. Карапетян Мілена Артурівна
      10. Клименко Микита Володимирович
      11. Лукашук Віктор Андрійович
      12. Лук’янець Мирослав Олексійович
      13. Малиш Єлизавета Юріївна
      14. Масюткін Владислав Олександрович
      15. Мельничук Варвара Олександрівна
      16. Менса Поліна Олексіївна
      17. Москаленко Евеліна Ігорівна
      18. Наделяєв Кирило Артемович
      19. Орманжи Кіра Сергіївна
      20. Панов Микола Максимович
      21. Пожидаєв Кирило Олександрович
      22. Пукас Денис Максимович
      23. Радченко Микола Олександрович
      24. Ремез Васіліса Дмитрівна
      25. Сапожнікова Ірина Володимирівна
      26. Сімонов Марк Ростиславович
      27. Соменко Павло Євгенович

 

  1. Призначити класоводів:

1-А клас – вчителя початкових класів Костюк-Розновську Катерину Олександрівну
1-Б клас – вчителя початкових класів Банкову Олену Олександрівну
1-В клас – вчителя початкових класів Курінкову Олену Миколаївну.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Новокаховської міської ради

НАКАЗ № 52

22.02.2018

Про порядок закінчення навчального року та проведення ДПА у 2017-2018 н.р.

Відповідно до частини 8 статті 12 Закону України «Про освіту», Листа Міністерства освіти і науки України від 31.01.2018р. р. № 1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547 та підпунктів 1, 3, 4, 5 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 р. № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2017 року за № 1014/30882, із змінами, на підставі рішення педради протокол № 3 від 12.01.2018р., з метою організованого проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти,

НАКАЗУЮ:

  1. Педпрацівникам школи забезпечити організоване завершення навчального року з урахуванням державної підсумкової атестації:
    • навчальні заняття у 1-10 кл завершити 24 травня 2018 р.;
    • навчальні заняття у 11 кл завершити 18 травня 2018 р.;
    • свято «Останнього дзвоника» провести 25 травня 2018 р.;
    • забезпечити виконання навчальних програм шляхом ущільнення матеріалу, проведення додаткових консультацій.
  2. Провести педради:
    • по допуску до ДПА учнів 4-х класів – 10 травня 2018р.,
    • по допуску до ДПА 11 класу – 18 травня 2018р.,
    • по завершенню навчального року, переводу учнів у наступні класи, нагородженню Похвальними листами і грамотами, допуску до ДПА учнів 9-х класів – 24 травня 2018р.
  3. Провести державну підсумкову атестацію учнів:
  • у 4 класах у формі підсумкових контрольних робіт: з української мови -15 травня 2018р., з математики -17 травня 2018р., початок о 9-00;
  • у 9 класі: з української мови -30 травня 2018р., з математики – 05 червня 2018р.; з англійської мови – 07 червня 2018р., початок о 9-00;
  • у 11 класі у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) відповідно до календарного плану підготовки та проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року№ 1287:
    • з математики – 22 травня
    • з української мови і література – 24 травня
    • з французької мови -29 травня
    • з англійської мови -01 червня
    • з біології -04 червня
    • з історіїУкраїни06 червня
    • з географії -08 червня
    • з фізики-11 червня
  1. Учителям 4,9 класів: укласти завдання для проведення ДПА відповідно до затверджених Міністерством освіти і науки України орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань і надати директору школи на затвердження (до 30 березня 2018р.).
  2. Учителям 4,9, 11 класів результати ДПА не враховувати при виставленні річних оцінок з предметів, з яких учень проходив атестацію; оцінки за ДПА виставити в Класному журналі у колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна».
  3. Атестати про повну загальну середню освіту вручити випускникам 24 червня 2018 р. на урочистих зборах.
  4. Свідоцтва про базову загальну середню освіту вручити 12 червня 2018р. на урочистих зборах
  5. Заступникам директора з НВР Ткаліч Л.М., Шкуренко О.А.:
    • провести інструктивні наради з питання проведення ДПА у випускних класах (до 10.03.2018р);
    • скласти розклад консультацій вчителів з предметів, винесених на ДПА та надати на затвердження директору школи (до 10.04.2018р.);
    • скласти графік чергування вчителів під час ДПА (до 10.05.2018р.);
    • перевірити наявність та оформлення класних та загальношкільного куточків щодо проведення ДПА до 28.02.2018 р;
    • надати у міський відділ освіти Кушнір О.М. графіки проведення ДПА та склад атестаційних комісій на погодження (до 25. 04. 2018 р);
    • здійснити контроль за організацією систематичного повторення навчального матеріалу з предметів, які виносяться на ДПА у 4, 9, 11 класах.
    • забезпечити організоване проведення ДПА у 4,9 класах о 9 годині згідно графіка.
  6. Заступнику директора з виховної роботи Стрельцовій І.Л.:
    • надати до 05 травня 2018 р. графіки проведення урочистих зборів та випускного вечора спеціалісту відділу освіти Костенко В.О.;
    • підготувати проведення урочистих зборів та випускного вечора.
  7. Костюк- Розновській К.О., Курінковій О.М., Банковій О.О., класоводам 4-х класів, Ченковій І.В., класному керівникові 9-А класу, Лисенко Т.Т., класному керівникові 11-А класу:
    • провести бесіду з учнями про зовнішній вигляд, вимоги до складання та своєчасний прихід на ДПА (до 12.05.2018 р.);
    • довести до відома батьків та учнів графік та порядок проведення ДПА (до 03.05.2018р.);
    • звернути увагу на недопустимість збору коштів на проведення ДПА; 4. довести до відома батьків і учнів зміст даного наказу.
  8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи________________ О.М.Зуйко

З наказом ознайомлені:
Стрельцова І.Л.
Костюк- Розновська К.О.
 Курінкова О.М.
 Банкова О.О.
Ченкова І.В.
Лисенко Т.Т.
Ткаліч Л.М.
Шкуренко О.А

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ. №1 НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ № 193

23.06.2017

Про випуск учнів 11 класу
із загальноосвітньої школи

Згідно Положення «Про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти», затвердженому наказом МОН № 1547 від 30.12.2014, листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» № 1/9-149 від 13.03.17 р., наказу МОН № 306 від 17.03.2015р. «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», на підставі рішення педради (протокол № 14 від 23 червня 2017 р),
НАКАЗУЮ:
1. Вважати учнів 11 класу в кількості 31 особитакими, що закінчили ІІІ ступінь загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.
2. За відмінні успіхи в навчанні видати атестат про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою і нагородити золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» Сівцову Анастасію Юріївну
3. Видати атестати про здобуття повної загальної середньої освіти учням за списком:

1) Гаєва Катерина Ярославівна
2) Давиденко Євгенія Вадимівна
3) Ревіцька Ангеліна Сергіївна
4) Альхимович Ігор Валерійович
5) Василенко Андрій Анатолійович
6) Глущак Анастасія Олегівна
7) Заїка Кирило Миколайович
8) Знак Анна Сергіївна
9) Компаніченко Яна Сергіївна
10) Леліков Костянтин Сергійович
11) Лисенко Анна Сергіївна
12) Морозов Владислав Сергійович
13) Міцель Володимир Сергійович
14) Нагула Анастасія Юріївна
15) Піддубний Іван Вікторович
16) Полянська Катерина Володимирівна
17) Попова Яна Віталіївна
18) Пригода Ксенія Андріївна
19) Приліпкін Олександр Павлович
20) Пшенична Ірина Віталіївна
21) Сипченко Катерина Іванівна
22) Сіряпін Артем Русланович
23) Соколов Валентин Васильович
24) Суріс Олександр Олександрович
25) Тетеря Анна Олегівна
26) Тупицька Варвара Дмитрівна
27) Фоміна Вікторія Олександрівна
28) Чапле Валерія Юріївна
29) Шульга Марія Володимирівна
30) Ютіна Валерія Сергіївна
4. Нагородити Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні окремих предметів наступних учнів:
1) Гаєву Катерину Ярославівну з української мови
2) Попову Яну Віталіївну з російської мови
3) Сівцову Анастасію Юріївну з біології
4) Давиденко Євгенію Вадимівну з правознавства
5) Ревіцьку Ангеліну Сергіївну з екології
6) Шульгу Марію Володимирівну з технологій
7) Фоміну Вікторію Олександрівну з фізичної культури
8) ГлущакАнастасію Олегівну з фізичної культури
9) Заїку Кирила Миколайовичаз фізичної культури
10) Нагулу Анастасію Юріївнуз фізичної культури
11) Ютіну Валерію Сергіївнуз фізичної культури

5. За активну роботу в органах учнівського врядування школи оголосити подяку наступник учням:
1) Лелікову Костянтину Сергійовичу
2) Чапле Валерії Юріївні
3) Давиденко Євгенії Вадимівні
4) Компаніченко Яні Сергіївні

6. За активну участь у житті класу і школи оголосити подяку батькам:
1) Альхимович Тетяні Володимирівні
2) Василенко Світлані Борисівні
3) Гаєвій Наталії Вікторівні
4) Глущак Наталії Василівні
5) Давиденко Нонні В’ячеславівні
6) Знак Олені Станіславівні і Сергію Вікторовичу
7) Компаниченко Світлані Анатоліївні
8) Леліковим Наталії Анатоліївні і Сергію Анатолійовичу
9) Міцель Оксані Володимирівні
10) Нагулі Лілії Вікторівні
11) Приліпкіній Ользі Олександрівні
12) Пшеничній Оксані Василівні
13) Сівцовим Юрію Володимировичу і Тетяні Миколаївні
14) Суріс Наталії Михайлівні
15) Тупицькому Дмитру Вікторовичу
16) Чапле Вікторії Юріївні
17) Ютіним Сергію Валерійовичу і Ользі Володимирівні
18) Стародубець Юлії Анатоліївні
19) Лисенко Тетяні Тимофіївні
20) Полянській Оксані Володимирівні

7.За сумлінну працю, успіхи у вихованні молоді оголосити подяку класному керівникові Даниловій Олені Павлівні.
Директор школи О.М. Зуйко

НАКАЗ

ПРО ВИПУСК УЧНІВ 11 КЛАСУ ІЗ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

Згідно Положення «Про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти», затвердженому наказом МОН № 1547 від 30.12.2014, наказу МОН № 762 від 14.07.2015р. «Про затвердження Порядку переведення учнів ЗНЗ до наступного класу», наказу МОН № 306 від 17.03.2015р. «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», наказу МОН №94 від 08.02.2016р. «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення ДПА учнів у системі загальної середньої освіти в 2015-2016 н.р.», на підставі рішення педради (протокол № 9 від 26 травня 2016 р),

НАКАЗУЮ:

  1. Вважати учнів 11 класу в кількості 25 осіб такими, що закінчили ІІІ ступінь загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.
  2. За відмінні успіхи в навчанні видати атестат про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою і нагородити золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» Бондар Анну Сергіївну.
  3. Видати атестати про здобуття повної загальної середньої освіти учням за списком:
    1. Антоненко Ксенія Едуардівна
    2. Болдирєва Еліна Станіславівна
    3. Верховець Анна Олександрівна
    4. Виговська Анастасія Олександрівна
    5. Грейнерт Ніколь Миколаївна
    6. Єгорова Дар’я Максимівна
    7. Єшанов Артем Юрійович
    8. Єфремова Дар’я Семенівна
    9. Кабакова Вікторія Олександрівна
    10. Курчинська Каріна Дмитрівна
    11. Липунова Катерина Дмитрівна
    12. Маркелов Олександр Ігорович
    13. Міщанін Олександра Сергіївна
    14. Орлов Володимир Андрійович
    15. Парфенюк Дар’я Павлівна
    16. Першин Олександр Олександрович
    17. Петряніна Єлизавета Костянтинівна
    18. Пономаренко Анастасія Євгенівна
    19. Попов Всеволод Віталійович
    20. Раєцька Ганна Геннадіївна
    21. Рапопорт Андрій Ігорович
    22. Сєров Олексій Сергійович
    23. Скалка Вікторія Ігорівна
    24. Яровой Андрій Володимирович
  4. Нагородити Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні окремих предметів наступних учнів:
    1. Ярового Андрія Володимировича з фізичної культури
    2. Петряніну Єлизавету Костянтинівну з екології
    3. Першина Олександра Олександровича з фізичної культури
    4. Орлова Володимира Андрійовича з фізичної культури
    5. Раєцьку Ганну Геннадіївну з фізичної культури
  5. За активну участь у суспільному житті класу і школи оголосити подяку наступним учням:
    1. Раєцькій Ганні Геннадіївні
    2. Петряніній Єлизаветі Костянтинівні
    3. Яровому Андрію Володимировичу
    4. Бондар Анні Сергіївні
    5. Маркелову Олександрові Ігоровичу
    6. Кабаковій Вікторії Олександрівні
    7. Антоненко Ксенії Едуардівні
    8. Пономаренко Анастасії Євгеніївні
    9. Попову Всеволодові Віталійовичу
    10. Болдирєвій Еліні Станіславівні
    11. Першину Олександрові Олександровичу
    12. Єгоровій Дар’ї Максимівні
    13. Липуновій Катерині Дмитрівні
  6. За участь у спортивних змаганнях оголосити подяку:
    1. Орлову Володимирові Андрійовичу
    2. Першину Олександрові Олександровичу
    3. Рапопорт Андрію Ігоровичу
    4. Яровому Андрію Володимировичу
    5. Раєцькій Ганні Геннадіївні
    6. Антоненко Ксенії Едуардівні
    7. Петряніній Єлизаветі Костянтинівні
    8. Попову Всеволодові Віталійовичу
    9. Парфенюк Дар’ї Павлівні
    10. Сєрову Олексію Сергійовичу
    11. Скалці Вікторії Ігорівні
  7. За активну участь у житті класу і школи оголосити подяку батькам:
    1. Антоненкам Ганні Олександрівні та Едуарду Вікторовичу
    2. Бондарям Світлані Геннадіївні та Сергію Анатолійовичу
    3. Парфенюкам Ользі Євгеніївні та Павлу Анатолійовичу
    4. Волощук Тетяні Анатоліївні
    5. Поповим Олені Анатоліївні та Віталію Рудольфовичу
    6. Раєцькій Олені Вікторівні
    7. Скалкам Ларисі Володимирівні та Ігорю Сергійовичу
    8. Яровим Олені Володимирівні та Володимиру Івановичу
    9. Єгоровій Інні Степанівні
    10. Кравець Альоні Юріївні
  8. За сумлінну працю, успіхи у вихованні молоді оголосити подяку класному керівникові Єліній Надії Костянтинівні.

ДИРЕКТОР ШКОЛИ О.М.ЗУЙКО