Вчіться з нами. Ми разом на все життя.

МИ ВХОДИМО ДО АСОЦІАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ОСОБИСТІСНО ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАННЯ ЗА ПРИНЦИПАМИ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ
НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

association

• Педагогіка майбутнього

На сучасному етапі розвитку нашого суспільства особливого значення набуває необхідність утвердження гуманістичних цінностей добра, справедливості, честі, гідності, совісті, обов’язку, відповідальності. Гуманізація освіти належить до визначальних цінностей, є умовою і результатом якісної шкільної освіти ХХІ століття.  Людина – це не просто носій певних соціально-професійних функцій, а рушійна сила розвитку світової культури. Тому головною проблемою суспільства є виховання Благородної Людини.

• Педагогіка для батьків

Сім’я – унікальна спільність, яка покликана виконувати ряд важливих функцій. Одна із них – народження та виховання дитини. Хоча особистісний розвиток дитини не обмежується сімейним впливом, та все ж родина стоїть біля його витоків. І саме від цього залежатиме подальший шлях становлення  особистості. Батьківська любов, піклування, вимогливість і захист створюють найсприятливіші умови для розвитку і реалізації дитиною всіх  її  інтелектуальних і  духовних потенцій, для несуперечливого входження в розгалужену систему  моральних та інших  норм суспільства.

• Педагогічні діалоги

Гуманна педагогіка в теоретичних дослідженнях учених і у творчій практиці вчителів  розкривається, розширюється і поглиблюється. Тож необхідно осягнути і повернути сокровенний зміст поняттям «гуманізм», «пам’ять», «виховання», внаслідок чого перед вчителем і вихователем відкриються прекрасні горизонти гуманної педагогічної свідомості.

Переваги

Викладачі високої кваліфікації

60 % учителів мають вищу і першу кваліфікаційну категорію;

32% працюючих мають педагогічні звання:

1 Заслужений учитель України,

7 учителів-методистів,

10 старших учителів

11 нагороджені відзнакою  ”Відмінник освіти”.

Високі результати в навчанні

25 учнів  нашої школи стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін;

школа другий рік поспіль посіла І місце  серед навчальних закладів міста;

12 учнів школи захищали честь міста в ІІІ (обласному) етапі;

переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін стали 6 учнів школи;

Учасниками  IV  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали Гнатенко М. (з французької мови, 2015 рік) та Петряніна Є. (з географії, 2016р.)

Новітні освітні технології

Технологія особистісно орієнтованого навчання на принципах гуманної педагогіки

Програма всебічного розвитку дитини «Крок за кроком» в базовій школі»

Інклюзивне навчання учнів з особливими освітніми потребами