Цікаві екскурсії в таборі «Сонечко».

пожежна

Для вихованців пришкільного табору «Сонечко» (ЗОШ № 1) понеділок,  12 червня, видався днем екскурсій і цікавинок.

27 дітей завітали до Новокаховських рятувальників. Дітей ознайомили з пожежною частиною, продемонстрували пожежні автомобілі, спеціальне обладнання. Чергові в частині провели інструктаж з правил поведінки на воді, дотримання правил пожежної безпеки, перші дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

пожежна 2

24 вихованці завітали на незвичайну екскурсію, до банківської установи «Приват Банк». Спеціаліст банку розповіла про роботу в такій установі, ознайомила з грошовими одиницями, провела вікторину. Кожен учасник екскурсії отримав спеціальний сертифікат.

приват банк

Самі маленькі вихованці вшанували пам’ять Великого Кобзаря, Тараса Григоровича Шевченка. З великою цікавістю діти слухали  вчителя фізичного виховання Овчарова В. П., який розповів про дитинство та військове життя поета.

?????????????

Задоволені діти повернулися до табору, де поділилися враженнями від екскурсійного дня.

Старша вожата табору «Сонечко», Л. Жалдибіна.